| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 20.0 × 10.0 × 3.0 cm |
| Χωρητικότητα μνήμης | 16GB |
| Τεμάχια | 2x 8GB |
| Συχνότητα λειτουργίας | 3600MT/s |
| CAS Latency | CL17 |
| Τύπος μνήμης | DDR4 |
| Εγγύηση μήνες | Lifetime |
| Πρόσθετα | RGB |
| Brands |
Μνήμες RAM
KINGSTON Memory KF436C17BB2AK2/16 FURY Beast RGB DDR4, 3600MT/s, 16GB,KIT OF 2, RGB
Άμεσα διαθέσιμο
284.20€





