| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15.0 × 10.0 × 3.0 cm |
| Τεμάχια | 2x 16GB |
| Συχνότητα λειτουργίας | 3200MT/s |
| Χωρητικότητα μνήμης | 32GB |
| CAS Latency | CL16 |
| Τύπος μνήμης | DDR4 |
| Πρόσθετα | Each module kit supports Intel Extreme Memory Profiles (Intel XMP) 2.0 |
| Εγγύηση μήνες | Lifetime |
| Brands |
Μνήμες RAM
KINGSTON Memory KF432C16BB2AK2/32 FURY Beast RGB DDR4, 3200MT/s, 32GB, KIT OF 2
Άμεσα διαθέσιμο
595.64€





