| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15.0 × 10.0 × 4.0 cm |
| Τάση λειτουργίας | 1.2v |
| Τεμάχια | 1x 8GB |
| Συχνότητα λειτουργίας | 3600MT/s |
| Χωρητικότητα μνήμης | 8GB |
| CAS Latency | CL17 |
| Τύπος μνήμης | DDR4 |
| Πρόσθετα | Each module kit supports Intel Extreme Memory Profiles (Intel XMP) 2.0 |
| Εγγύηση μήνες | Lifetime |
| Brands |
Μνήμες RAM
KINGSTON Memory KF436C17BB2A/8 FURY Beast RGB Black XMP, 3600MT/s, 8GB
Άμεσα διαθέσιμο
142.17€





