Compatible with 800 series chipset based motherboards
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 20.0 × 15.0 × 5.0 cm |
| Συνολική Μνήμη Cache L2 + L3 | 24MB |
| Turbo Boost | up to 4.9GHz |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Threads | 10 |
| Συχνότητα | 3.30GHz |
| Ψύκτρα | Ναι |
| Συσκευασία | Box |
| Ενσωματωμένη Κάρτα/Chip Γραφικών | Integrated Graphics |
| Socket | s1851 |
| Thermal Design Power | 121W |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ultra 5 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | Core Ultra 5 225 4.9GHz |
| Αριθμός Πυρήνων | 10 |
| Γενιά Επεξεργαστών | 15th Generation |
| Brands |





