Compatible with Intel 700 series chipset based motherboards
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15.0 × 10.0 × 5.0 cm |
| Thermal Design Power | 125W |
| Γενιά επεξεργαστών | 14th Generation |
| Αριθμός πυρήνων | 24 |
| Συχνότητα | 3.20GHz |
| Threads | 32 |
| Εγγύηση μήνες | 36 |
| Συνολική Μνήμη Cache L2 + L3 | 36MB |
| Τεχνολογία κατασκευής | 7nm |
| Συσκευασία | Box |
| Οικογένεια επεξεργαστή | Core i9 |
| Socket | s1700 |
| Turbo Boost | up to 6.0Ghz |
| Ενσωματωμένη κάρτα/chip γραφικών | Όχι |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Brands |




