Compatible with 800 series chipset based motherboards 30 MB Intel Smart Cache
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15.0 × 10.0 × 5.0 cm |
| Threads | 20 |
| Συχνότητα | 2.40GHz |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Turbo Boost | up to 5.0GHz |
| Ψύκτρα | Ναι |
| Συσκευασία | Box |
| Ενσωματωμένη Κάρτα/Chip Γραφικών | Integrated Graphics |
| Αριθμός Πυρήνων | 20 |
| Socket | s1851 |
| Thermal Design Power | 182W |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ultra 7 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | Core Ultra 7 265 5.0GHz |
| Γενιά Επεξεργαστών | 15th Generation |
| Brands |





