| Βάρος | 0.03 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15.0 × 10.0 × 2.0 cm |
| Τάση λειτουργίας | 1.25V |
| Τεμάχια | 1x 8GB |
| Συχνότητα λειτουργίας | 5600MT/s |
| Χωρητικότητα μνήμης | 8GB |
| CAS Latency | CL40 |
| Τύπος μνήμης | DDR5 |
| Εγγύηση μήνες | Lifetime |
| Brands |
Κανένα προϊόν στο καλάθι σας.
| Βάρος | 0.03 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15.0 × 10.0 × 2.0 cm |
| Τάση λειτουργίας | 1.25V |
| Τεμάχια | 1x 8GB |
| Συχνότητα λειτουργίας | 5600MT/s |
| Χωρητικότητα μνήμης | 8GB |
| CAS Latency | CL40 |
| Τύπος μνήμης | DDR5 |
| Εγγύηση μήνες | Lifetime |
| Brands |

