| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 20.0 × 10.0 × 5.0 cm |
| Τάση λειτουργίας | 1.25V |
| Τεμάχια | 2x 32GB |
| Συχνότητα λειτουργίας | 5600MT/s |
| Χωρητικότητα μνήμης | 64GB |
| CAS Latency | CL38 |
| Τύπος μνήμης | DDR5 |
| Εγγύηση μήνες | Lifetime |
| Πρόσθετα | Supports Intel Extreme Memory Profiles and AMD EXPO RGB |
| Brands |
Μνήμες RAM
KINGSTON Memory KF556C36BWEAK2-64 FURY Beast White RGB DDR5, 5600MT/s, 64GB,KIT OF 2
Άμεσα διαθέσιμο
1,125.11€





