| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15.0 × 10.0 × 3.0 cm |
| Πρόσθετα | |
| Τάση λειτουργίας | 1.4v |
| Τεμάχια | 1x24GB |
| Χωρητικότητα μνήμης | 24GB |
| Συχνότητα λειτουργίας | 8000MT/s |
| CAS Latency | CL38 |
| Τύπος μνήμης | DDR5 |
| Εγγύηση μήνες | Lifetime |
| Brands |
Κανένα προϊόν στο καλάθι σας.
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15.0 × 10.0 × 3.0 cm |
| Πρόσθετα | |
| Τάση λειτουργίας | 1.4v |
| Τεμάχια | 1x24GB |
| Χωρητικότητα μνήμης | 24GB |
| Συχνότητα λειτουργίας | 8000MT/s |
| CAS Latency | CL38 |
| Τύπος μνήμης | DDR5 |
| Εγγύηση μήνες | Lifetime |
| Brands |

