| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 35.0 × 15.0 × 5.0 cm |
| Χωρητικότητα μνήμης | 128GB |
| Συχνότητα λειτουργίας | 3600MT/s |
| Τεμάχια | 4x 32GB |
| CAS Latency | CL17 |
| Τύπος μνήμης | DDR4 |
| Πρόσθετα | Kingston FURY Beast |
| Εγγύηση μήνες | Lifetime |
| Brands |
Μνήμες RAM
KINGSTON Memory KF436C18BBK4/128 FURY Beast Black DDR4, 3600MT/s, 128GB, KIT OF 4
Άμεσα διαθέσιμο
1,531.10€





