AW-CB515N Wi-Fi 5 / BT5.0 Intel Graphics 24EUs 1 x HDMI v2.0, 4096×2160@60Hz 1 x Rear IO USB type C ALT (DisplayPort v1.4), 3840×2160@60Hz 1 x Front IO USB type C ALT (DisplayPort v1.4), 3840×2160@60Hz 1 x 2.5" slot for SATA HDD/SSD 1 x M.2 M Key 2280 slot (PCIe Gen 3×2) VESA support, Supports 75 x 75 and 100 x 100 mm *VESA Bracket to be purchased seperately. https://www.gigabyte.com/Mini-PcBarebone/GB-BTIP-N150/sp#sp
| Βάρος | 1.125 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις Μήκος x Πλάτος x Ύψος, σε mm | 124 x 120 x 49.7 mm |
| Μέγιστη χωρητικότητα μνήμης | 16GB (1 slot) |
| Drive bays | 1x 2.5'' HDD, 1x Μ.2 SSD |
| Εγγύηση μήνες | 36 |
| Τροφοδοτικό | DC 19V , 3.42A |
| Θύρες | Front I/O: 1 x Power button, 1 x USB 3.2 Gen2 Type-A, 1 x USB 3.2 Gen2 with Type-C (ALT mode, DP+USB), 1 x Headphone, 1 x Microphone Rear I/O: 1 x HDMI, 1 x RJ45, 2 x USB 3.2 Gen2 Type-A, 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C (ALT mode, DP +USB), 1 x Wire Clamp Screw Hole |
| Δίκτυο | GbE+2.5G |
| Ενσωματωμένη κάρτα γραφικών | Intel Graphics 24EUs |
| Ενσωματωμένος επεξεργαστής | Intel Processor N150U |
| Ενσωματωμένη μητρική | N/A |
| Θήκη | Small Form Factor Tiny |
| Brands |







