2 x HDMI v2.1, 4096×2160 60Hz, (TMDS, CEC)2 x USB type C ALT (DisplayPort v2.1) 1 x M.2 M Key 2280 slot (PCIe Gen4x4) (PCIe Gen5x4, ready design) 1 x M.2 M Key 2280 slot (PCIe Gen4x4+SATA) 1 x M.2 E Key 2230 Wi-Fi and BT slot (Wi-Fi 7 RTL8922AE) VESA supportSupports 75 x 75 and 100 x 100 mmhttps://www.gigabyte.com/Mini-PcBarebone/GB-BRU5-225H
| Βάρος | 1.2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 20.0 × 12.0 × 6.0 cm |
| Διαστάσεις Μήκος x Πλάτος x Ύψος, σε mm | 112.6 x 34.4 x 119.4 mm |
| Μέγιστη χωρητικότητα μνήμης | 16GB (1 slot) |
| Drive bays | 1x 2.5'' HDD, 1x Μ.2 SSD |
| Εγγύηση μήνες | 36 |
| Θύρες | Front I/O:1 x Headset 2 x USB 3.2 Gen2 Type A 1 x USB 3.2 Gen2 Type C (ALT) Rear I/O: 2 x HDMI (TMDS and CEC)1 x USB4 1 x USB 3.2 Gen2 Type C (PD IN) 1 x USB 3.2 Gen2 Type A 1 x USB 2.0 Type A 1 x RJ45 Left I/O : 1 x Kensington Lock Slot |
| Τροφοδοτικό | Input : AC 100-240V Output : DC 20V/5A, 100W (Type-C PD) |
| Ενσωματωμένη κάρτα γραφικών | Intel Arc Graphics |
| Ενσωματωμένος επεξεργαστής | Intel Core Ultra 5 processor 225H |
| Δίκτυο | Intel Core Ultra 5 processor 225H and Realtek Wi-Fi 7 RTL8922AE |
| Ενσωματωμένη μητρική | N/A |
| Θήκη | Small Form Factor Tiny |
| Brands |






