32GB, LPDDR5x, 8533 MT/s, integrated, Wi-Fi 7 (BE201) 2×2, Bluetooth 5.4 Wireless Card, 8MP HDR + IR Camera with Presence Detection, 2x Thunderbolt with Display Port / USB Type-C / USB4 / Power Delivery, Facial Recognition, Greek backlit keyboard, Fingerprint Reader
Laptops
DELL Pro 13 Premium PA13250 13.3'' QHD+ Touch/Ultra 7 268V/32GB/512GB SSD/Intel Arc Graphics/Win 11 Pro/3Y Prosupport
Άμεσα διαθέσιμο
2,708.82€
| Βάρος | 2.8125 κ. |
|---|---|
| Audio Headset | Ναι |
| Bluetooth | Ναι |
| Card Reader | Όχι |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Thunderbolt | 2 |
| TOPS Επεξεργαστή | 48 |
| USB 3.2 Type A | 1 |
| Web Camera | 8 Megapixels |
| WiFi | WiFi 7 |
| Ανάλυση Οθόνης | 2560 x 1600 |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Βάρος Κιλά | 1.155 |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR-EN |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 60 |
| Διαστάσεις mm | 295.64-208.93-16.85-17.95 |
| Διάσταση | 11''-14.5'' |
| Διάσταση Οθόνης | 13.3'' |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Pro GR |
| Θύρα Ethernet | Όχι |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | Intel |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro |
| Μέγιστη Μνήμη | 32GB |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | Shared |
| Μοντέλο | Dell Pro |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 268V |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Arc Graphics |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Οπτικά Μέσα | Not Available |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Σειρά | Premium |
| Σκληρός Δίσκος | 512GB SSD |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 5.0 GHz |
| Τύπος | Business, Copilot+ PC |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| Τύπος Panel | IPS |
| Τύπος Εγγύησης | 36 Months ProSupport and Next Business Day Onsite Service, ProSupport and Next Business Day Onsite Service |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Τύπος Μνήμης | LPDDR5x |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD TLC |
| Φωτεινότητα Nits | 500 |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Ναι |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 512GB |
| Brands |









