Με επεξεργαστές τελευταίας γενιάς και ενσωματωμένα γραφικά , ο φορητός υπολογιστής Lenovo ThinkBook 14 Gen 6 χειρίζεται με ευκολία μεγάλους φόρτους εργασίας και εργασίες με υψηλές απαιτήσεις γραφικών.
Two SO-DIMM slots, SD Card Reader, Dolby Audio Speakers, IR camera for Windows Hello (facial recognition) with Privacy Shutter, Greek Backlit Keyboard, Fingerprint Reader
LENOVO Laptop ThinkBook 14 G7 ARP 14'' WUXGA IPS/R5-7535HS/16GB/512GB SSD/AMD Radeon Graphics/Win 11 Pro/3Y NBD/Arctic Grey
Άμεσα διαθέσιμο
1,021.67€
| Βάρος | 8.3125 κ. |
|---|---|
| HDMI | 1 |
| USB 3.2 Type A | 1 |
| USB-C | 1 |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Βάρος κιλά | 1.38 |
| Διάσταση | 11''-14.5'' |
| Διάσταση οθόνης | 14'' |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 16GB |
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| USB 3.1 Type A | 2 |
| Φωτεινότητα nits | 300 |
| Διαστάσεις mm | 314 x 224 x 17 |
| Εγγύηση μήνες | 36 |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 45 |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 512GB |
| Σκληρός δίσκος | 512GB M.2 SSD, SSD |
| Μέγιστη Μνήμη | 64GB |
| Επεξεργαστής | AMD Ryzen 5 7535HS (6C / 12T, 3.3 / 4.55GHz, 3MB L2 / 16MB L3) |
| Τύπος | Business |
| Χαρακτηριστικά μνήμης | DDR5 4800Mhz |
| Δίκτυο | Ethernet 10 / 100 / 1000, Wi-Fi, Bluetooth |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR-EN |
| Κάρτα γραφικών | Integrated AMD Radeon Graphics |
| Μπαταρία | Integrated battery |
| Τύπος Panel | IPS |
| Web camera | IR and 1080p |
| Τύπος σκληρού δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| Επεκτασιμότητα Μνήμης | Maximum 64GB – 2 SODIMM Slots |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Τύπος εγγύησης | On Site – Response Next Business Day |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Radeon Graphics |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 5 |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | Shared |
| Μοντέλο | ThinkBook |
| I/O Ports | USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) x1, USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On x1, USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 3.0 and DisplayPort 1.4 x1, USB-C (USB4 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort 1.4 x1, HDMI 2.1, up to 4K/60Hz x1, Ethernet (RJ-45) x1, SD card reader, Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| WiFi | Wi-Fi 6E |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Pro |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Audio Headset | Ναι |
| Bluetooth | Ναι |
| Card reader | Ναι |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Φωτιζόμενα πλήκτρα | Ναι |
| Brands |









