Γνωρίστε το νέο Motorola Signature με τον ultra thin σχεδιασμό και τις κορυφαίες επιδόσεις
Android 16, IP69/IP68 underwater protection, MIL-STD 810H,NFC, GPS, AGPS, LTEPP, SUPL, Glonass, Galileo, On-screen ultrasonic fingerprint reader, Face Unlock, ThinkShield, Dual SIM (1 Nano SIM + eSIM)
Smartphones
MOTOROLA Smartphone Signature, 6,8''/Snapdragon 8 Gen5/16GB/512GB/Android 16/Pantone Martini Olive
Άμεσα διαθέσιμο
1,139.99€
| Βάρος | 3.125 κ. |
|---|---|
| Dual SIM | Ναι |
| Flash | Ναι |
| GPS | Ναι |
| I/O Ports | Type-C port (USB 3.2) |
| WiFi Hotspot | Ναι |
| Αισθητήρες | Proximity SensorAmbient Light SensorAccelerometerGyroscopeSar sensorSensor HubMagnetometer (e-Compass) |
| Ανάλυση Οθόνης | 2780 x 1264 |
| Αποθηκευτικός Χώρος | 512 GB |
| Ασύρματη Επικοινωνία | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be 2.4 GHz 5 GHz 6Ghz, Wi-Fi 7Wi-Fi hotspot, Bluetooth 6 |
| Βάρος Γραμμάρια | 186 |
| Διαστάσεις Πλάτος x Ύψος x Πάχος, σε mm | 162 x 76 x 7 |
| Διάσταση Οθόνης | 6.8'' |
| Δίκτυο Δεδομένων | 5G |
| Εγγύηση | 24 |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Android |
| Επεξεργαστής | Snapdragon 8 Gen 5 |
| Θύρα Ακουστικών | Type C |
| Κάμερα | 50MP |
| Κάμερα Πίσω | 50MP and 50MP and 50MP |
| Κάρτα SIM | Nano SIM |
| Μνήμη Συστήματος | 16 GB |
| Μπαταρία | 5200mAh |
| Περιεχόμενα Συσκευασίας | USB Type-C to USB Type-C cable, Guides, SIM tool, Protective Case |
| Τύπος Εγγύησης | 24 months Pick up and Return, Pick up and Return |
| Χρώμα | Martini Olive |
| Brands |









