Android 14, Sony LYTIA 600camera with OIS,Dual SIM: Nasno SIM + eSIM
Smartphones
MOTOROLA Smartphone G85, 6.7''/Snapdragon 6s Gen 3/8GB/256GB/Android 14/Urban Grey
Άμεσα διαθέσιμο
309.92€
| Βάρος | 3.125 κ. |
|---|---|
| Επεξεργαστής | Snapdragon 6s Gen 3 |
| Βάρος Γραμμάρια | 171 |
| I/O Ports | Type-C port (USB 2.0) |
| Αισθητήρες | Fingerprint (under display, optical), accelerometer, gyro, proximity, compass |
| Περιεχόμενα Συσκευασίας | Προστατευτική θήκη υψηλής ποιότητας, Καλώδιο δεδομένων USB Type-A to USB Type-C, Εργαλείο εξαγωγής SIM, Γρήγορος Οδηγός Χρήσης, Οδηγός Ασφαλείας |
| Διαστάσεις Πλάτος x Ύψος x Πάχος, σε mm | 162 x 73 x 8 |
| Μπαταρία | 5000mAh |
| Ασύρματη Επικοινωνία | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac2.4GHz + 5GHz, Bluetooth 5.1 |
| Dual SIM | Ναι |
| Flash | Ναι |
| WiFi Hotspot | Ναι |
| Τύπος Εγγύησης | 24 months Pick up and Return, Pick up and Return |
| GPS | Ναι |
| Χρώμα | Grey |
| Δίκτυο Δεδομένων | 5G |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Android |
| Μνήμη Συστήματος | 8 GB |
| Κάρτα SIM | Nano SIM |
| Αποθηκευτικός Χώρος | 256 GB |
| Θύρα Ακουστικών | Type C |
| Κάμερα Πίσω | 50 MP and 8MP |
| Κάρτα Μνήμης | MicroSD (up to 1TB) |
| Ανάλυση Οθόνης | 2400 x 1080 |
| Διάσταση Οθόνης | 6.7'' |
| Κάμερα | 32MP |
| Εγγύηση | 24 |
| Brands |










