| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15.0 × 10.0 × 2.0 cm |
| Διάσταση | 3.5'' |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Θήκη Δίσκου | Hot Swap |
| Σύνδεση | SATA |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | SSD |
| Χωρητικότητα σε Gb | 960 GB |
| Brands |
Κανένα προϊόν στο καλάθι σας.
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15.0 × 10.0 × 2.0 cm |
| Διάσταση | 3.5'' |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Θήκη Δίσκου | Hot Swap |
| Σύνδεση | SATA |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | SSD |
| Χωρητικότητα σε Gb | 960 GB |
| Brands |

