Γνωρίστε το ThinkCentre All In One PC M90a και αυξήστε την παραγωγικότητά σας
AI PC, 3-in-1 Card Reader, 5.0MP Camera IR Hybrid with Human Presence Detection , Wireless Mouse and Keyboard, Full Function Monitor Stand, Intel vPro Enterprise, USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2)x2, USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), one supports Smart Power On x2, HDMI (HDMI in 1.4 / HDMI out 2.1 TMDS combo port) x1, DisplayPort 1.4a (HBR2) x1, Ethernet (RJ-45) x1, USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) x1, USB-C (Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps), with USB PD 3.0 up to 65W output, DisplayPort 2.1, Always On x1, USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), support data transfer and 5V@3A charging x1
All In One Συστήματα
LENOVO ThinkCentre All In One PC M90a G6 23.8'' FHD IPS/Ultra9-285/32GB/1TB SSD/NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB/Win 11 Pro /3Y NBD(1Y PREM)/Black
Άμεσα διαθέσιμο
2,708.98€
| Βάρος | 9.375 κ. |
|---|---|
| Display Port | 1 |
| HDMI | 1 |
| USB 3.1 Type A | 1 |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Τύπος εγγύησης | 12 Months Premier Support and 24 Months On Site -Response Next Business Day |
| Refresh Rate | 120Hz |
| Ταχύτητα Δικτύου | 1Gbps |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 1T |
| Σκληρός δίσκος | 1TB M.2 SSD, SSD |
| USB-C | 2 |
| Διάσταση οθόνης | 23.8'' |
| Φωτεινότητα nits | 250 |
| USB 3.2 Type A | 3 |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Εγγύηση μήνες | 36 |
| Διαστάσεις mm | 540 x 222 x 393 |
| Μέγιστη Μνήμη | 64GB |
| Βάρος κιλά | 8.96 |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core7 |
| Δίκτυο | Ethernet 100/1000M, Wi-Fi, BT |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | INTEL |
| Επεξεργαστής | Intel Core Ultra 9 285, 24C (8P + 16E) / 24T, Max Turbo up to 5.6GHz, 36MB Intel Smart Cache |
| Τύπος Panel | IPS |
| Τύπος σκληρού δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| Κάρτα γραφικών | MX570A |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | Shared |
| Μοντέλο | ThinkCentre |
| Slots Μνήμης | Two DDR5 SO-DIMM slots |
| WiFi | WiFi 6E |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Pro EN/GR 64bit |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ανεξάρτητη |
| Audio Headset | Ναι |
| Bluetooth | Ναι |
| Card reader | Ναι |
| Web camera | Ναι |
| Ηχεία | Ναι |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Πληκτρολόγιο | Ναι |
| Ποντίκι | Ναι |
| Οπτικά μέσα | Όχι |
| Brands |









