| Βάρος | 27.5 κ. |
|---|---|
| Χωρητικότητα μνήμης | 16GB |
| Σκληρός δίσκος χωρητικότητα / στροφές λειτουργίας | 2x 480GB SSD |
| Τύπος σκληρών δίσκων | 3.5'' SATA |
| Εγγύηση μήνες | 36 |
| Τροφοδοτικό | 500W |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | INTEL |
| Chipset | Intel C266 |
| Επεξεργαστής | Intel Xeon 6315P 4C 55W 2.8GHz |
| Κάρτα γραφικών | Matrox G200 / 16MB Shared |
| Οπτικά μέσα | N/A |
| RAID | On Board SATA Software RAID |
| Τύπος εγγύησης | On Site – Repair Next Business Day |
| Τύπος θήκης | Tower |
| Hot swap | Όχι |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Όχι |
| Brands |
Έτοιμα Συστήματα Server
LENOVO Server ThinkSystem ST50 V3/Intel Xeon 6315P/16GB/2x480GB/PSU 500W/3Y NBD
Άμεσα διαθέσιμο
2,011.84€





