Με τους πιο πρόσφατους επεξεργαστές, μεγάλη μνήμη και αποθηκευτικό χώρο, το ThinkCentre Neo 50t είναι ένας πραγματικά αξιόπιστος και ισχυρός σταθερός υπολογιστής.
USB-C (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with data transfer and 15W charging x1, USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) x2, USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) x2, USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) x2, USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), one supports Smart Power On x2, HDMI 2.1 TMDS x1, DisplayPort 1.4 x1, VGA x1, Ethernet (RJ-45) x1, headphone / microphone combo jack (3.5mm)
Έτοιμα Συστήματα Desktop
LENOVO PC ThinkCentre neo 50t G6/Ultra5-225/16GB/512GB SSD/Intel UHD Graphics/DVD±RW/W11P/5Y NBD/Black
Άμεσα διαθέσιμο
960.13€
| Βάρος | 9.375 κ. |
|---|---|
| Display Port | 1 |
| HDMI | 1 |
| USB-C | 1 |
| VGA | 1 |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 16GB |
| Ταχύτητα Δικτύου | 1Gbps |
| USB 2.0 | 4 |
| USB 3.2 Type A | 4 |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 512GB |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου 2 | 512GB |
| Σκληρός δίσκος | 512GB M.2 SSD |
| Εγγύηση μήνες | 60 |
| Τύπος εγγύησης | 60 months On Site – Response Next Business Day |
| Μέγιστη Μνήμη | 64GB |
| Τύπος | Business |
| Οπτικά μέσα | DVD±RW |
| Δίκτυο | Ethernet (RJ-45) |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Integrated Intel Graphics |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | INTEL |
| Chipset | Intel B760 |
| Επεξεργαστής | Intel Core Ultra 5 225, 10C (6P + 4E) / 10T, Max Turbo up to 4.9GHz, 20MB Intel Smart Cache |
| Κάρτα γραφικών | Intel HD Graphics |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου 2 | M.2 NVMe SSD |
| Σειριακή θύρα / Παράλληλη θύρα | No / No |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | Shared |
| Τύπος σκληρού δίσκου | SSD |
| Μοντέλο | ThinkCentre |
| Θήκη | Tower |
| Slots Μνήμης | Two DDR5 UDIMM slots |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ultra 5 |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Pro |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Pro EN/GR 64-bit |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Audio Headset | Ναι |
| Card reader | Ναι |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Πληκτρολόγιο | Ναι |
| Ποντίκι | Ναι |
| Bluetooth | Όχι |
| Brands |









