Γνωρίστε το ThinkCentre neo 50q Τiny 5ης γενιάς
Two DDR5 SODIMM slots, No card reader
Έτοιμα Συστήματα Desktop
LENOVO PC ThinkCentre neo 50q G5/Intel Core 7-240H/64GB/2x 1TB SSD/Intel Graphics/Win 11 Pro/5Y NBD/Black
Άμεσα διαθέσιμο
1,494.31€
| Βάρος | 9.375 κ. |
|---|---|
| Display Port | 1 |
| HDMI | 1 |
| USB-C | 1 |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Ταχύτητα Δικτύου | 1Gbps |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 1T |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου 2 | 1T |
| USB 2.0 | 2 |
| Σκληρός δίσκος | 2 x 1TB SSD M.2 2280 |
| Slots Μνήμης | 2x 32GB SODIMM |
| USB 3.2 Type A | 4 |
| Εγγύηση μήνες | 60 |
| Τύπος εγγύησης | 60 months On Site – Response Next Business Day |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 64GB |
| Μέγιστη Μνήμη | 64GB |
| Τύπος | Business |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core 5 |
| Κάρτα γραφικών | HD Integrated Graphics |
| Δίκτυο | Integrated 100/1000M, Wi-Fi , Bluetooth |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Integrated Intel Graphics |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | INTEL |
| Επεξεργαστής | Intel Core 7 240H, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core 2.5 / 5.2GHz, E-core 1.8 / 4.0GHz, 24MB Intel Smart Cache |
| Chipset | Intel SoC |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου 2 | M.2 NVMe SSD |
| Σειριακή θύρα / Παράλληλη θύρα | No / No |
| Τύπος σκληρού δίσκου | SSD |
| Μοντέλο | ThinkCentre |
| Θήκη | Tiny |
| WiFi | WiFi 7 |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Pro |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Pro EN/GR 64-bit |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Audio Headset | Ναι |
| Bluetooth | Ναι |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Πληκτρολόγιο | Ναι |
| Ποντίκι | Ναι |
| Card reader | Όχι |
| Οπτικά μέσα | Όχι |
| Brands |









