Με επεξεργαστές τελευταίας γενιάς και ενσωματωμένα γραφικά , ο φορητός υπολογιστής Lenovo ThinkBook 16 χειρίζεται με ευκολία μεγάλους φόρτους εργασίας και εργασίες με υψηλές απαιτήσεις γραφικ
Two SO-DIMM slots, SD Card Reader, Dolby Audio Speakers, IR camera for Windows Hello (facial recognition) with Privacy Shutter, Greek Backlit Keyboard, Fingerprint Reader
LENOVO Laptop ThinkBook 16 G8 IRL 16'' WUXGA IPS/Intel Core 5-210H/16GB/512GB SSD/Intel Graphics/Win 11 Pro/3Y NBD/Arctic Grey
Άμεσα διαθέσιμο
1,061.74€
| Βάρος | 8.3125 κ. |
|---|---|
| HDMI | 1 |
| Thunderbolt | 1 |
| USB-C | 1 |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Βάρος κιλά | 1.70 |
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
| Διάσταση οθόνης | 16'' |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 16GB |
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Ταχύτητα Δικτύου | 1Gbps |
| Slots Μνήμης | 1x 16GB SO-DIMM |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| Φωτεινότητα nits | 300 |
| Διαστάσεις mm | 356 x 254 x 18 |
| Εγγύηση μήνες | 36 |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 45 |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 512GB |
| Σκληρός δίσκος | SSD |
| Μέγιστη Μνήμη | 64GB |
| Τύπος | Business |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core 5 |
| Χαρακτηριστικά μνήμης | DDR5-5600 |
| Δίκτυο | Ethernet 10 / 100 / 1000, Wi-Fi, Bluetooth |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Graphics |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR-EN |
| Μπαταρία | Integrated battery |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | INTEL |
| Επεξεργαστής | Intel Core 5 210H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core 2.2 / 4.8GHz, E-core 1.6 / 3.6GHz, 12MB |
| Κάρτα γραφικών | Intel Graphics |
| Τύπος Panel | IPS |
| Web camera | IR and 1080p |
| Τύπος σκληρού δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| Επεκτασιμότητα Μνήμης | Maximum 64GB – 2 SODIMM Slots |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Τύπος εγγύησης | On Site – Response Next Business Day |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | Shared |
| Μοντέλο | ThinkBook |
| I/O Ports | USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) x1, USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On x1, USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 3.0 and DisplayPort 1.4 x1, USB-C (Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort 2.1 x1, HDMI 2.1, up to 4K/60Hz x1,Ethernet (RJ-45) x1, SD card reader, Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| WiFi | Wi-Fi 6E |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Pro |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Audio Headset | Ναι |
| Bluetooth | Ναι |
| Card reader | Ναι |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Φωτιζόμενα πλήκτρα | Ναι |
| Brands |










