Βυθιστείτε στην ασυναγώνιστη ισχύ και απόδοση του Lenovo Legion GoΑπολαύστε ασυναγώνιστη ευελιξία με το απόλυτο gaming handheldΠαίξτε τα αγαπημένα σας games όπου και αν βρίσκεστε ή συνδέστε το Legion Go στην αγαπημένη σας Legion οθόνη για μια πραγματικά καθηλωτική εμπειρία παιχνιδιού
microSD Card Reader, Legion Coldfront cooling system, Touchscreen
Κονσόλες
Lenovo Gaming Console Legion Gο S 8ARP1 8'' WUXGA IPS/Ryzen Z2 Go/16GB/1TB SSD/AMD Radeon Graphics/SteamOS/2Y/Nebula Nocturne
Άμεσα διαθέσιμο
782.24€
| Βάρος | 8.3125 κ. |
|---|---|
| Μνήμη | 16GB LPDDR5X |
| Ανάλυση οθόνης | 1920×1200 |
| Σκληρός δίσκος | 1TB SSD M.2 |
| Εγγύηση | 24 |
| Τύπος εγγύησης | 24 months Pick up and Return |
| Βάρος κιλά | 740 g |
| Διάσταση οθόνης | 8" |
| Επεξεργαστής | AMD Ryzen Z2 Go |
| Δίκτυο | AMD Wi-Fi 6E RZ616, 11ax 2×2 + BT5.3 |
| Κάρτα γραφικών | Integrated AMD Radeon Graphics |
| Μοντέλο | Legion |
| Τύπος κονσόλας | Portable |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Steam OS |
| Θύρες | USB4 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 1.4) x2, Card reader, Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| Brands |







