| Βάρος | 0.05 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15.0 × 10.0 × 2.0 cm |
| Πρόσθετα | |
| Τάση λειτουργίας | 1.1v |
| Χωρητικότητα μνήμης | 16GB |
| Τεμάχια | 1x16GB |
| Συχνότητα λειτουργίας | 6400MT/s |
| Τύπος μνήμης | DDR5 |
| Εγγύηση μήνες | Lifetime |
| Brands |
Κανένα προϊόν στο καλάθι σας.
| Βάρος | 0.05 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15.0 × 10.0 × 2.0 cm |
| Πρόσθετα | |
| Τάση λειτουργίας | 1.1v |
| Χωρητικότητα μνήμης | 16GB |
| Τεμάχια | 1x16GB |
| Συχνότητα λειτουργίας | 6400MT/s |
| Τύπος μνήμης | DDR5 |
| Εγγύηση μήνες | Lifetime |
| Brands |

