| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 20.0 × 10.0 × 5.0 cm |
| Τάση λειτουργίας | 1.4v |
| Τεμάχια | 2x 32GB |
| Συχνότητα λειτουργίας | 6000MT/s |
| Χωρητικότητα μνήμης | 64GB |
| CAS Latency | CL32 |
| Τύπος μνήμης | DDR5 |
| Εγγύηση μήνες | Lifetime |
| Πρόσθετα | Supports Intel Extreme Memory Profiles and AMD EXPO |
| Brands |
Μνήμες RAM
KINGSTON Memory KF564C32BBEK2-64 FURY Beast Black DDR5, 6000MT/s, 64GB KIT OF 2 EXPO
Άμεσα διαθέσιμο
1,173.46€





