| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15.0 × 10.0 × 2.0 cm |
| Τάση λειτουργίας | 1.35v |
| Χωρητικότητα μνήμης | 16GB |
| Τεμάχια | 1x16GB |
| Συχνότητα λειτουργίας | 5600MT/s |
| CAS Latency | CL36 |
| Τύπος μνήμης | DDR5 |
| Εγγύηση μήνες | Lifetime |
| Brands |
Μνήμες RAM
KINGSTON Memory KF560C36BWE2-16 FURY BEAST White DDR5, 6000MT/s, 16GB
Άμεσα διαθέσιμο
286.34€





