| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 20.0 × 15.0 × 5.0 cm |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 64GB |
| Τεμάχια | 2x 32GB |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Τάση Λειτουργίας | 1.1v |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 6000MT/s |
| CAS Latency | CL36 |
| Brands |
Μνήμες RAM
KINGSTON Memory KF560C36BBE2K2-64 FURY Beast Black DDR5, 6000MT/s, 64GB KIT OF 2
Άμεσα διαθέσιμο
1,129.96€





