| Βάρος | 0.05 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15.0 × 10.0 × 3.0 cm |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Τεμάχια | 1x 8GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 8GB |
| CAS Latency | CL40 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 5600MT/s |
| Τάση Λειτουργίας | 1.25V |
| Brands |
Κανένα προϊόν στο καλάθι σας.
| Βάρος | 0.05 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15.0 × 10.0 × 3.0 cm |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Τεμάχια | 1x 8GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 8GB |
| CAS Latency | CL40 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 5600MT/s |
| Τάση Λειτουργίας | 1.25V |
| Brands |

