| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15.0 × 1.5 × 6.0 cm |
| CAS Latency | CL40 |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Πρόσθετα | Kingston FURY Beast |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 5600MT/s |
| Τάση Λειτουργίας | 1.1v |
| Τεμάχια | 1x16GB |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16GB |
| Brands |
Μνήμες RAM
KINGSTON Memory KF556C40BB-16 FURY Beast Black DDR5, 5600MT/s, 16GB
Άμεσα διαθέσιμο
282.21€





