| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15.0 × 8.0 × 2.0 cm |
| Τάση λειτουργίας | 1.25V |
| Τεμάχια | 1x 8GB |
| Συχνότητα λειτουργίας | 5200MT/s |
| Χωρητικότητα μνήμης | 8GB |
| CAS Latency | CL40 |
| Τύπος μνήμης | DDR5 |
| Πρόσθετα | Kingston FURY Beast |
| Εγγύηση μήνες | Lifetime |
| Brands |
Μνήμες RAM
KINGSTON Memory KF552C40BBA-8 FURY Beast Black RGB DDR5, 5200MT/s, 8GB
Άμεσα διαθέσιμο
161.85€





