| Βάρος | 0.05 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15.0 × 10.0 × 1.0 cm |
| Τάση λειτουργίας | 1.1v |
| Χωρητικότητα μνήμης | 16GB |
| Τεμάχια | 1x16GB |
| Συχνότητα λειτουργίας | 4800MT/s |
| CAS Latency | CL38 |
| Τύπος μνήμης | DDR5 SO-Dimm |
| Πρόσθετα | Kingston FURY Impact |
| Εγγύηση μήνες | Lifetime |
| Brands |
Μνήμες RAM
KINGSTON Memory KF548S38IB-16,FURY Impact DDR5 SODIMM, 4800MT/s, 16GB
Άμεσα διαθέσιμο
280.92€





