| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15.0 × 10.0 × 2.0 cm |
| Τάση λειτουργίας | 1.2v |
| Τεμάχια | 1x 8GB |
| Συχνότητα λειτουργίας | 3200MT/s |
| Χωρητικότητα μνήμης | 8GB |
| CAS Latency | CL22 |
| Τύπος μνήμης | DDR4 |
| Πρόσθετα | Kingston Memory |
| Εγγύηση μήνες | Lifetime |
| Brands |
Ειδικές Μνήμες RAM
KINGSTON Memory KCP432NS8/16, 16GB DDR4 3200MT/s Single Rank Module
Άμεσα διαθέσιμο
176.82€





