Recommended PSU 450W – 8 pin*1 Dimensions L=182 W=69 H=36 mm Low Profile Bracket https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N5060OC-8GL/sp#sp
| Βάρος | 1.2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 20.0 × 10.0 × 5.0 cm |
| DirectX | 12 |
| Δίαυλος μνήμης | 128-bit |
| Συχνότητα πυρήνα MHz | 2512 MHz (Reference card : 2497MHz) |
| Εγγύηση μήνες | 36 |
| Μέγεθος μνήμης | 8GB |
| Θύρες εξόδου | DisplayPort 2.1b *2 HDMI 2.1b *1 |
| Κατασκευαστής chip | Nvidia |
| Σύνδεση | PCI Express 5.0 |
| Επεξεργαστής γραφικών | RTX 5060 |
| Brands |










