Main Japanese capacitors80 PLUS Gold certified Fully modular design 120mm Hydraulic Bearing (HYB) Fan Powerful single +12V rail OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP protection https://www.gigabyte.com/Power-Supply/GP-UD750GM-PG5-V2/sp#sp
Τροφοδοτικά
GIGABYTE Power Supply Ultra Durable 750W Fully Modular 80+Plus GOLD, PCIe Gen 5.0 graphics card Support
Άμεσα διαθέσιμο
113.94€
| Βάρος | 2.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 30.0 × 15.0 × 10.0 cm |
| Ανεμιστήρας | 120mm |
| Διαστάσεις Πλάτος x Ύψος x Βάθος, σε mm | 150 x 140 x 86 |
| Εγγύηση μήνες | 60 |
| Ισχύς Watt | 750W |
| Energy-Efficient | 80+ Gold |
| PFC | Active |
| Τύπος | ATX |
| Υποδοχές εξόδου | ATX/MB 20+4 Pin x 1 : 610mm*1 CPU/EPS 4+4 Pin x 2 : 650mm+200mm*1 PCI-e 6+2 Pin x 4 : 600mm+150mm*2 PCI-e 12+4 Pin x 1:700mm*1 SATA x 8 : 600mm+150mm+150mm+150mm*2 4 Pin Peripheral x 3+4-Pin Floppy x 1 : 500mm+150mm+150mm+150mm*1 |
| Brands |










