Support Intel ATX 3.0 standard (compatible with ATX 3.1) Efficiency :90% at typical load (230V EU) 120MM Fluid Dynamic Bearing(FDB) Fan Reliable flat cable Over Voltage, Over Power, Over Current and Short-Circuit protection, Under Voltage Protectionhttps://www.gigabyte.com/Power-Supply/GP-P650SS/sp#sp
| Βάρος | 2.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 20.0 × 15.0 × 10.0 cm |
| Ανεμιστήρας | 120mm |
| Διαστάσεις Πλάτος x Ύψος x Βάθος, σε mm | 150 x 86 x 140 |
| Εγγύηση μήνες | 36 |
| Ισχύς Watt | 650W |
| Energy-Efficient | 80+ Silver |
| PFC | Active |
| Τύπος | ATX |
| Υποδοχές εξόδου | ATX/MB 20+4 Pin x 1 : 600mm*1 CPU/EPS 4+4 Pin x 2 : 650mm+120mm*1 PCI-e 6+2 Pin x 2 : 600mm*2 SATA x 3 + 4 Pin Peripheral x 1 : 500mm+120mm+120mm+120mm*1 SATA x 2 + 4 Pin Peripheral x 2 : 500mm+120mm+120mm+120mm*1 |
| Brands |










