UHD With 240Hz0,03ms Response Time Anti-Reflection https://www.gigabyte.com/Monitor/MO32U2
Οθόνες
GIGABYTE Monitor MO32U2 31,5''' OLED 0,03ms 240Hz QD-OLED, HDMI, DP, Type-C, 3YearsW
Άμεσα διαθέσιμο
997.71€
| Βάρος | 19.0625 κ. |
|---|---|
| Aπόκριση | 0.03ms |
| Μέγεθος pixel | 0.1815mm x 0.1815mm |
| Display Port | 1 |
| USB-C | 1 |
| VESA | 100 x 100 |
| Αντίθεση | 1200:1 |
| Γωνία θέασης οριζόντια / κάθετη | 178 / 178 |
| HDMI | 2 |
| Ηχεία Τύπος | 2 x 5W |
| Refresh Rate | 240Hz |
| Φωτεινότητα | 250 (nits) |
| USB 3.2 Type A | 3 |
| Διάσταση οθόνης | 32'' |
| Εγγύηση μήνες | 36 |
| Ανάλυση οθόνης | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Βάρος κιλά | 7.95 |
| Διαστάσεις mm | 718.3 x 610.45 x 240 |
| Μοντέλο | C-Series |
| Τύπος | Gaming |
| Τύπος εγγύησης | On Site – Pick up and Return |
| Τύπος panel | QD-OLED |
| AMD FreeSync Premium | Ναι |
| Audio Headset | Ναι |
| HDR | Ναι |
| Pivot | Ναι |
| Swivel | Ναι |
| Ρύθμιση Ύψους | Ναι |
| AMD FreeSync | Όχι |
| AMD FreeSync 2 | Όχι |
| AORUS RGB FUSION 2.0 | Όχι |
| Card reader | Όχι |
| Nvidia G-Sync | Όχι |
| VESA AdaptiveSync | Όχι |
| Θύρα Ethernet | Όχι |
| Brands |







