Front:1 USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Type-C port 1 USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port1 headset (headphone and microphone combo) portRear:1 USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port with SmartPower On1 USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port2 USB 2.0 (480 Mbps) ports1 DisplayPort 1.4a (HBR3 support) port for computers shipped with Intel Core Ultra processors1 DisplayPort 1.4a (HBR2 support) port for computers shipped with Intel Core 300T, i3, i5 and i7 processors1 HDMI 2.1 port1 RJ45 (10/100/1000 Mbps) Ethernet port1 power-adapter portWi-Fi 6E AX211, 2×2, 802.11ax, Bluetooth(R) wireless card16 GB: 1 x 16 GB, DDR5, up to 5600 MT/s, non-ECC
Έτοιμα Συστήματα Desktop
DELL Pro Micro QCM1250/U5-235T/16GB/512GB SSD/UHD Graphics/Win 11 Pro/5Y Prosupport NBD
Άμεσα διαθέσιμο
1,170.96€
| Βάρος | 3.9375 κ. |
|---|---|
| Display Port | 1 |
| HDMI | 1 |
| USB-C | 1 |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 16GB |
| Ταχύτητα Δικτύου | 1Gbps |
| Slots Μνήμης | 2 |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.2 Type A | 3 |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 512GB |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου 2 | 512GB |
| Σκληρός δίσκος | 512GB M.2 SSD |
| Τύπος σκληρού δίσκου | 512GB SSD |
| Εγγύηση μήνες | 60 |
| Τύπος εγγύησης | 60 Months ProSupport and Next Business Day Onsite Service |
| Μέγιστη Μνήμη | 64 |
| Τύπος | Business |
| Μοντέλο | Dell Pro |
| Δίκτυο | Ethernet 10/100/1000, WiFi, Bluetooth |
| Chipset | Intel |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | INTEL |
| Επεξεργαστής | Intel Core Ultra 5 235T(Up to 5.0GHz) |
| Κάρτα γραφικών | Intel UHD Graphics |
| Θήκη | Micro |
| Σειριακή θύρα / Παράλληλη θύρα | No / No |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | Shared |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ultra 5 |
| WiFi | WiFi 6E |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Pro |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Pro EN |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Audio Headset | Ναι |
| Bluetooth | Ναι |
| Card reader | Ναι |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Πληκτρολόγιο | Ναι |
| Ποντίκι | Ναι |
| Οπτικά μέσα | Όχι |
| Brands |








