16", FHD+, 300 nits, 16 GB: 2x16GB DDR5 5600 MT/s , English International Backlit Copilot key keyboard with numeric keypad, Fingerprint Reader, McAfee Business Protection 1-year
Laptops
DELL 16 DC16251 16'' FHD+/Core 7 150U/32GB/1TB SSD/Intel Graphics/Win 11 Pro/3Y NBD/Platinum Silver
Άμεσα διαθέσιμο
1,638.01€
| Βάρος | 4.125 κ. |
|---|---|
| USB-C | 1 |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Web camera | 1.3 Megapixels |
| Βάρος κιλά | 1.90 |
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
| Διάσταση οθόνης | 16'' |
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 1TB |
| Σκληρός Δίσκος | 1TB M.2 SSD |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| Slots Μνήμης | 2 * 16GB |
| Φωτεινότητα nits | 300 |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Μέγιστη Μνήμη | 32GB |
| Διαστάσεις mm | 356,78 X 249,52 X 16,18-17,37 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 54 |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Σειρά | Base |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core 7 |
| Μοντέλο | Dell |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | EN |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Graphics |
| Τύπος | Home |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | INTEL |
| Τύπος σκληρού δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Τύπος Εγγύησης | On Site – Repair Next Business Day |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | Shared |
| WiFi | Wi-Fi 6E |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Pro |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Τύπος Panel | WVA |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Audio Headset | Ναι |
| Bluetooth | Ναι |
| Card reader | Ναι |
| Φωτιζόμενα πλήκτρα | Ναι |
| Θύρα Ethernet | Όχι |
| Brands |








