Recommended PSU 850W – 16 pin*1 Dimensions 329 x 140 x 62.5 mmhttps://www.asus.com/motherboards-components/graphics-cards/tuf-gaming/tuf-rtx5070ti-o16g-white-gaming/techspec/
| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 35.0 × 20.0 × 10.0 cm |
| Συχνότητα πυρήνα MHz | OC mode: 2610MHzDefault mode: 2588MHz (Boost Clock) |
| DirectX | 12 |
| Μέγεθος μνήμης | 16GB |
| Δίαυλος μνήμης | 256-bit |
| Εγγύηση μήνες | 36 |
| Θύρες εξόδου | DisplayPort 2.1b x3 HDMI 2.1b x2 |
| Κατασκευαστής chip | Nvidia |
| Σύνδεση | PCI Express 5.0 |
| Επεξεργαστής γραφικών | RTX 5070 Ti |
| Brands |










