Recommended PSU 1000W – 16 pin*1 Dimensions :357.6 x 149.3 x 76 mm https://rog.asus.com/graphics-cards/graphics-cards/rog-astral/rog-astral-rtx5090-o32g-gaming/spec/
| Βάρος | 2.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40.0 × 20.0 × 10.0 cm |
| DirectX | 12 |
| Δίαυλος Μνήμης | 512-bit |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Επεξεργαστής Γραφικών | RTX 5090 |
| Θύρες Εξόδου | DisplayPort 2.1b x3 HDMI 2.1b x1 |
| Κατασκευαστής Chip | Nvidia |
| Μέγεθος Μνήμης | 32GB |
| Σύνδεση | PCI Express 5.0 |
| Συχνότητα Πυρήνα MHz | 2610 MHz (Reference card : 2580MHz) |
| Τύπος Μνήμης | GDDR7 |
| Brands |










