AI noise-canceling technology, Dolby Atmos, MUX Switch + NVIDIA Advanced Optimus, Backlit Chiclet Keyboard 4-Zone RGB, ROG intelligent cooling
Laptops
ASUS Laptop ROG Strix G16 G615LP-S5101X 16'' 2560 x 1600 IPS 240Hz Ultra 9 275HX/32GB/1TB SSD NVMe PCIe 4.0/NVidia GeForce RTX 5070 8GB/Win 11 Pro/2Y/Eclipse Gray
Άμεσα διαθέσιμο
3,088.24€
| Βάρος | 4.8125 κ. |
|---|---|
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
| Διάσταση οθόνης | 16'' |
| Σκληρός δίσκος | 1TB PCIe SSD, SSD |
| I/O Ports | 1x RJ45 LAN port 1x Thunderbolt 4 with support for DisplayPort / power delivery (data speed up to 40Gbps) 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for DisplayPort / power delivery / GSYNC (data speed up to 10Gbps) 3x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps) 1x HDMI 2.1 FRL |
| Βάρος κιλά | 2.65 |
| Εγγύηση μήνες | 24 |
| Ανάλυση οθόνης | 2560 x 1600 240Hz |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Διαστάσεις mm | 354 x 268 x 30,8 |
| Μπαταρία | 4 Cell Li-Ion |
| Μέγιστη Μνήμη | 64GB |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | 8GB |
| Μοντέλο | Alienware |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 9 |
| Χαρακτηριστικά μνήμης | DDR5 4800Mhz |
| Δίκτυο | Ethernet 10 / 100 / 1000, Wi-Fi, Bluetooth |
| Τύπος | Gaming |
| Επεξεργαστής | Intel Core Ultra 9 275HX |
| Web camera | IR and 1080p |
| Επεκτασιμότητα Μνήμης | Maximum 64GB – 2 SODIMM Slots |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Κάρτα γραφικών | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Τύπος εγγύησης | On Site – Pick up and Return |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Pro |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| Brands |








