Η Lenovo L32p-30 είναι μια οθόνη που έχει σχεδιαστεί για μια καθηλωτική εμπειρία δημιουργίας και ψυχαγωγίας. Η IPS οθόνη των 31,5 ιντσών Ultra HD, παρέχει μια πιο καθαρή εικόνα στην οθόνη με μεγαλύτερη λεπτομέρεια για τους χρήστες της.Αυτή η οθόνη διαθέτει επίσης μεταλλική βάση με δυνατότητα κλίσης που έχει σχεδιαστεί για άνεση και στυλ. Η ενσωματωμένη τεχνολογία AMD FreeSync σε συνδυασμό με την ευρεία χρωματική κάλυψη και την υψηλή ανάλυση, παρέχουν μια απολαυστική εμπειρία χρήστη
Tilt Stand,AMD FreeSync,2x 3W Speakers,Lenovo LC 50 Support Camera
Οθόνες
LENOVO Monitor L32p-30 31.5'' 4K IPS, Slim Bezel, USB C,HDMI,Display Port,AMD FreeSync,3YearsW
Άμεσα διαθέσιμο
406.96€
| Βάρος | 7.8125 κ. |
|---|---|
| Βάρος Κιλά | 7.80 |
| Διαστάσεις mm | 715 x 207 x 523 |
| Πιστοποιήσεις | Tand#220;V Rheinland Eye Comfort |
| Ηχεία | Ναι |
| Tilt | Yes |
| Διάσταση Οθόνης | 32'' |
| Τύπος Panel | IPS |
| Τύπος Εγγύησης | Carry In – Replacement |
| USB 3.2 Type A | 4 |
| HDMI | 1 |
| Τύπος | Home |
| Ηχεία Τύπος | 2 x 3W |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Γωνία Θέασης Οριζόντια / Κάθετη | 178 / 178 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Aπόκριση | 6ms |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| VESA | 100 x 100 |
| Φωτεινότητα | 350 (nits) |
| AMD FreeSync Premium | Όχι |
| AORUS RGB FUSION 2.0 | Όχι |
| Μοντέλο | L-Series |
| Μέγεθος Pixel | 0.1816mm x 0.1816mm |
| AMD FreeSync 2 | Όχι |
| Audio Headset | Ναι |
| VESA AdaptiveSync | Όχι |
| Nvidia G-Sync | Όχι |
| HDR | Όχι |
| Swivel | Όχι |
| Pivot | Όχι |
| Refresh Rate | 60Hz |
| USB-C | 1 |
| Θύρα Ethernet | Όχι |
| Ρύθμιση Ύψους | Όχι |
| Card Reader | Όχι |
| AMD FreeSync | Ναι |
| Display Port | 1 |
| Ανάλυση Οθόνης | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Brands |










